Percorrido e horario do bus

Ourense --> Parque Tecnolóxico de Galicia
Estación Renfe 07:05 08:15 12:00 14:15 15:30 18:45
Av. Marín bajo Av Santiago 07:05 08:15 12:00 14:15 15:30 18:45
C/ Curros Enriquez 07:09 08:20 12:04 14:19 15:34 18:49
C/ Juan XXIII - P. San Lazaro 07:11 08:20 12:06 14:19 15:36 18:52
C/ Progreso 91 07:12 08:25 12:07 14:22 15:37 18:54
Alameda 07:13 08:25 12:08 14:23 15:38 18:55
Xardín do Posío 07:14 08:30 12:09 14:24 15:39 18:57
Av. Zamora 34 07:15 08:30 12:10 14:25 15:40 18:58
Av. Zamora 64 - Mariñamansa 07:16 08:30 12:11 14:26 15:41 18:59
C/ Santo Cristo 07:16 08:35 12:11 14:26 15:41 18:59
Seixalbo 07:17 08:35 12:12 14:27 15:41 19:00
Bemposta 07:18 08:37 12:13 14:28 15:42 19:02
O Cumial - Panaderia 07:19 08:37 12:14 14:29 15:43 19:03
Reboredo frente a farmacia 07:20 08:40 12:15 14:30 15:44 19:05
Parque Tecnolóxico de Galicia 07:30 08:50 12:45 --:-- 16:20 19:25
Parque Tecnolóxico de Galicia --> Ourense
Parque Tecnolóxico de Galicia 07:30 08:50 13:05 --:-- 16:20 19:25
Reboredo frente a farmacia 07:55 09:15 13:17 15:12 16:30 19:42
O Cumial - Panaderia 07:57 09:17 13:19 15:14 16:32 19:43
Bemposta 07:58 09:18 13:20 15:15 16:33 19:44
Seixalbo 07:59 09:19 13:21 15:19 16:34 19:45
C/ Santo Cristo 08:00 09:25 13:22 15:20 16:35 19:46
Av. Zamora 84 - Mariñamansa 08:00 09:25 13:22 15:21 16:35 19:46
Av. Zamora 34 08:01 09:26 13:23 15:22 16:36 19:47
Xardín do Posío 08:02 09:27 13:24 15:23 16:37 19:50
Alameda 08:03 09:28 13:25 15:24 16:38 19:51
C/ Progreso 91 08:04 09:30 13:26 15:25 16:39 19:52
C/ Juan XXIII - P. San Lazaro 08:05 09:35 13:27 15:25 16:40 19:53
C/ Curros Enriquez 08:07 09:37 13:29 15:27 16:40 19:55
Av. Marín bajo Av Santiago 08:10 09:40 13:34 15:30 16:40 20:00
Estación Renfe 08:10 09:40 13:35 15:30 16:40 20:00